Akademie 3. věku v knihovně

Ve středu 8. 11. 2023 jsme v knihovně přivítali studenty Akademie 3. věku s tématem pravěká a raně středověká hradiště na Českokrumolovsku. Tématu se ujal Mgr. Martin Nechvíle a seznámil posluchače s pěticí zajímavých opevněných lokalit našeho regionu. Představili jsme si Dlouhé hradiště u Přísečné, hradiště U Ondřeje u Kuklova, Jámou u Vadkova, hradiště Branišovice a na závěr i přemyslovské správní hradiště v Doudlebech. Díky nejnovějším poznatkům archeologie jsme se pokusili poodhrnout roušku jejich dávné minulosti.

Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/12)Akademie 3. věku v knihovně, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/12)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: