Barevná knihovna – velikonoční dekorace

Ve středu 6. 4. 2022 proběhla letošní druhá Barevná knihovna. Společně se sedmi šikovnými návštěvnicemi jsme si vyrobili velikonoční zajíčky a ozdobili jsme vajíčka provázkem nebo ubrouskovou technikou. Další tvoření, tentokrát s názvem Květinový květen proběhne ve středu 18. 5. 2022. Budeme se na vás moc těšit.

Barevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBarevná knihovna-velikonoční dekorace, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: