Beseda Padouch nebo hrdina

V pátek 11. 2. 2022 navštívili knihovnu sedmáci ze ZŠ Křemže. Při besedě s názvem Padouch nebo hrdina, jsme si povídali o hrdinech a zlounech v pohádkách, mýtech, fantastických příbězích i komiksech. Věnovali jsme se tenké hranici mezi dobrem a zlem, motivaci padouchů i motivaci hrdinů. V závěru besedy si každá skupinka vytvořila vlastní postavu, kterou náležitě vymódila pomocí různých rekvizit. Děti byly pozorné, krásně spolupracovaly a my doufáme, že se jim v knihovně líbilo. Určitě se na ně budeme těšit při dalším povídání nebo u výpůjčních pultů.

Beseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověBeseda Padouch nebo hrdina, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: