Čteme Hezky Česky

Letos poprvé se ve středu 17. 5. 2023 návštěvníci akce Čteme Hezky Česky sešli v Městské knihovně a ne v Soukenické ulici u krámku Hezky Česky. Rozhodlo o tom počasí a doufáme, že příště už bude vstřícnější. Regionální knihy od Ireny Vackové představila Jarka Dominová čtením z knih O čem si vyprávějí krumlovští andělé a Pověsti a příběhy z Krumlova. Další knihou autorky je Malý mnich, která je inspirována skutečným příběhem chlapce z Bhútánu. Kniha byla také nominována do soutěže Magnesia Litera. Podvečer nám zpříjemnila hudbou Věra Čarková. Moc děkujeme. Příště už zase v Soukenické ulici ve středu 14. 6. 2023 v 18.00 hodin.

Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/9)Čteme Hezky Česky, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/9)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: