Den české státnosti

Na toto téma proběhlo první setkání se školáky v novém školním roce. V pondělí 2. 10. 2023 přišly děti ze speciální třídy ZŠ Kaplická. Vyprávěli jsme si příběh svatého Václava, různé legendy o Blaníku, děti se seznámily s místy spojenými s osobou knížete Václava v naší zemi i našem městě. Z několika obrázků také měli naši malí návštěvníci vybrat české korunovační klenoty.

Den české státnosti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/5)Den české státnosti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/5)Den české státnosti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/5)Den české státnosti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/5)Den české státnosti, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/5)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: