Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu

V úterý 6. 2. 2024 se v městské knihovně konala přednáška o cestě po Islandu. Mgr. Filip Lýsek, ředitel Jihočeského muzea v Českých Budějovicích, nás seznámil se svou cestou po této úchvatné zemi, kde strávil 15 dní, cestoval v zapůjčeném autě a nocoval pod stanem v kempech. Podělil se s námi o zážitky, shlédli jsme nádherné fotografie a několik videí z treků. Případní cestovatelé si odnesli spoustu praktických rad, doporučení a tipů, kde se ubytovat, kde najíst a co určitě vidět. Nakonec jsme ochutnali pravé islandské sladkosti a vyhlášený likér Björk. Děkujeme za poutavé vyprávění a těšíme se na další.

Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/25)Island – ostrov pod vládou přírody a selského rozumu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/25)