Ještě jednou se potkat

Ještě jednou se potkat bylo krásné setkání milovníků poezie. Verše Vlasty Duškové, Michela Lorence a Zdeňka Bořila zazněly v Gotickém sále 26. 9. 2023. Zpěvem a hudbou proložený recitál vytvořili Libuše Bořilová, Lukáš Holec a Jiřího Glowacz. Poetický večer zakončený malým posezením a vzdáleným slibem o pokračování rychle uplynul. Děkujeme všem účinkujícím za hezký zážitek.

Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/12)Ještě jednou se potkat, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/12)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: