Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás

V prvním červnovém týdnu 2023 proběhlo v Jihočeské vědecké knihovně v Českých Budějovicích vyhlášení vítězů krajského kola oblíbené soutěže. Českokrumlovské děti obsadily jedno první, jedno druhé a jedno třetí místo.
V kategorii mateřských škol zvítězila v krajském kole Valerie Foltýnová s obrázkem Pan hajný má zvířátka rád.
V kategorii 1. – 2. třída základních škol obsadila druhé místo Štěpánka Falcová za obrázek Lesní tajemství.
V kategorii 3. – 4. třída základních škol se umístil na třetím místě obrázek Tadeáše Véleho Tajemství nočního lesa.

Všem vítězům i jejich pedagogům moc blahopřejeme!

Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/5)Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/5)Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/5)Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/5)Krajské kolo výtvarné soutěže Lesy a příroda kolem nás, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/5)