Máme rádi zvířátka

V pátek 7. 10. 2022 se v oddělení pro děti sešly maminky s dětmi, tentokrát byla tématem zvířátka. Děti se pochlubily, jaká zvířátka chovají doma nebo u babičky. Vyprávěli jsme si dvě pohádky – Kocoura v botách a Bělinka a Růženka, ve které je hrdinou princ proměněný v medvěda. Hádali jsme hádanky a nakonec si děti vyrobily zápichy v podobě pejska jezevčíka. Těším se na příští, již předvánoční setkání na počátku Adventu!

Máme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověMáme rádi zvířátka, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: