Návštěva dětí z RC Krumlík na pobočce Mír

Ve čtvrtek 10. 2. 2022 navštívilo 11 dětí z RC Krumlík knihovnu na Míru. Přečetli jsme si pohádku Hrnečku, vař, několik pohádkových básniček a říkadel, prohlédli si knížky vhodné pro nejmenší a jako dárek každý dostal malou pozornost od knihovny (S knížkou do života/ Bookstart). Budeme se těšit na další setkání, které se ponese v duchu masopustu.

Návštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověNávštěva dětí z Krumlíku na Míru, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: