Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část

V úterý 24. 10. 2023 jsme se společně s archeologem Mgr. Martinem Nechvílem vydali proti proudu času za dalšími známými i méně známými pravěkými a raně středověkými opevněnými místy na Českokrumlovsku. Prostřednictvím prezentace jsme navštívili Dlouhé hradiště u Přísečné, hradiště U Ondřeje u Kuklova, hradiště Jámu u Vadkova, hradiště Branišovice a na závěr přemyslovské správní hradiště v Doudlebech.

Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/14)Po stopách hradišť na Českokrumlovsku, 2. část, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/14)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: