Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba

V pondělí 15. 5. 2023 jsme v oddělení pro dospělé přivítali pana doktora Jiřího Šestáka, který přijel návštěvníkům představit svou novou knihu Divoká honba. Společně jsme se přesunuli na Šumavu, kam v 50. letech 20. století přijíždí skupina začínajících vysokoškoláků, aby se v rámci letní brigády zapojili do tzv. vagónování pohraničí. Děj novely se odehrává o třicet let dříve a za daleko dramatičtějších událostí než děj předchozí knihy Cesta jinam. I přes nelehké téma, které kniha otevírá, byl večer velmi příjemný a mnohým z přítomných dal tip na zajímavou četbu.

Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/19)Představení nové knihy Jiřího Šestáka Divoká honba, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/19)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: