Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera

V pondělí 29. 1. 2024 bylo do posledního místa zaplněné oddělení pro dospělé svědkem vyprávění fotografa Jiřího Šneidera o jeho loňské cestě po africkém Čadu. Díky poutavému výkladu jsme poznali krajinu, přírodu a zvyky obyvatel této bývalé francouzské kolonie a nahlédli do života nomádů při festivalu Gerewol. Prostřednictvím překrásných fotografií jsme navštívili i Čadské jezero i náhorní plošinu Ennedi se skalními malbami. Na závěr vyprávění byli vylosováni tři výherci tipovací soutěže a jako cenu si odnesli autorskou fotografii Jiřího Šneidera.

Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (21/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (22/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (23/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (24/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (25/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (26/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (27/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (28/29)Putování po Čadu očima Jiřího Šneidera, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (29/29)