Setkání s Mozaikou

Pondělní podvečer 20. 11. 2023 se v českokrumlovské knihovně nesl ve znamení setkání s Mozaikou, což byl vlastivědný časopis s podtitulem „Toulky časem a krajinou Kájovska“, který vydávala Obec Kájov v letech 2019-2022. Vyznačoval se vysokou kvalitou příspěvků z historie, vlastivědy, památkové péče či přírody. Tři členové autorského týmu přišli na vydávání Mozaiky zavzpomínat a prezentovat několik zajímavostí, které se do časopisu již nevešly. Po úvodní části, které se zhostila někdejší předsedkyně redakční rady prof. Jitka Radimská, prezentoval své poznatky o poutní cestě z Českého Krumlova do Kájova Josef Beňo a povídáním o průmyslovém využití železnice na Kájovsku podvečer uzavřel PhDr. Jiří Dvořák. Děkujeme za krásný a poutavý podvečer plný zajímavostí z minulosti i přítomnosti Kájovska.

Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (1/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (2/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (3/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (4/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (5/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (6/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (7/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (8/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (9/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (10/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (11/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (12/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (13/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (14/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (15/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (16/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (17/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (18/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (19/20)Setkání s Mozaikou, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově (20/20)

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: