Útěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost

Malfoyovo sídlo dobyto! Sedmnáct odvážných týmů vniklo do sídla jednoho ze smrtijedů. Úkol byl jasný: uloupit viteál – předmět, ve kterém je ukryta část černokněžníkovy duše. S radostí oznamujeme, že vyvázli živí, zdraví a v plném počtu. Věříme, že si všichni hráči únikovou hru na motivy příběhů o Harrym Potterovi užili!

Útěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověÚtěk z Malfoyova sídla – Úniková místnost, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

výsledková listina

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: