Vánoční pohádky pro speciální třídu

V pondělí 5. 12. 2022, v den, kdy večer přichází Mikuláš se svými průvodci, jsme v oddělení pro děti přivítali děti ze speciální třídy ZŠ Kaplická se svými učiteli a asistenty. Vyprávěli jsme si dvě pohádky, v jedné i děti spolupracovaly jako představitelé zvonů, hlavních hrdinů příběhu. Setkání s těmito dětmi je vždycky pro nás podnětné a zajímavé a věříme, že si naši mladí návštěvníci od nás také odnesou radost a pěkný zážitek – což ostatně doložily svým potleskem!

Vánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVánoční pohádky pro speciální třídu, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: