Knihoboxy a knihobudky

Knihoboxy

Provozujeme tři návratové boxy na knihy (tzv. knihoboxy). Jeden je umístěn na nádvoří vedle vstupu do oddělení pro dospělé na hlavní budově (Horní 155), druhý vedle vstupu do pobočky na sídlišti Mír (Urbinská 187) a třetí najdete vedle vstupu na pobočku na sídlišti Plešivec (Sídliště Plešivec 366). Bezkontaktně je možné vracet pouze papírové knihy.

Knihobox

Knihobox na pobočce Mír

Nový knihobox na pobočce Plešivec, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Schránka na časopisy a CD

Provozujeme i schránku na bezkontaktní vracení časopisů a CD, která je umístěna v průjezdu u vstupu do studovny z Horní ulice.

Schránka na časopisy a CD

Knihobudky

Provozujeme dvě knihobudky, jednu na autobusovém nádraží a druhou v Hradební ulici. Knihobudky fungují jednoduše – každý si tam může zdarma vzít tolik knížek, kolik bude chtít a stejně tak tam může i knihy přinést. Jedinou podmínkou je, aby byly knihy nebo časopisy čisté, nebyly vytrhané a plesnivé. Žel i s tím se potkáváme. Zůstávají v knihobudkách jako odpad a stejně si je nikdo nevybere. Takto poškozené knihy, prosím, do knihobudek nedávejte! Budky pravidelně doplňujeme pěknými vyřazenými knihami, a tak je stále z čeho vybírat.

Knihobudka na autobusovém nádraží

Knihobudka v Hradební ulici

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: