Pro školy

Oddělení pro děti nabízí řadu besed a programů pro mateřské i základní školy. Nabídka se obměňuje pro každý školní rok. Jedná se o lekce informační výchovy a o programy na různá literární  a vlastivědná témata.

Jednotlivé lekce a besedy trvají zpravidla 45 – 60 minut. S jednotlivými lektorkami se mohou zájemci z řad pedagogů domluvit na datu i době konání, obsah se dá většinou přizpůsobit věku dětí. Programy bývají doplněny i videoprojekcemi či zvukovými ukázkami. Některé programy vyžadují i spoluúčast dětí.

Podrobnosti se dozvíte z nabídkového listu, který se mění vždy v září.

Nabídkový list pro MŠ

Nabídkový list pro školy

Příležitostně nabízíme školám zhruba měsíc před datem konání i možnost účasti na nějaké speciální akci (např. soutěžní hra v knihovně nebo beseda se zajímavou osobností). Tam je účast omezena pro toho, kdo se včas přihlásí. Prvňáčkům je určen speciální projekt Cesta do knihovny. Dvakrát ročně je vyhlašována výtvarná a literární soutěž.

Těšíme se na každou školní třídu, která nás navštíví, stačí se domluvit a rádi vás přivítáme!

Pro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověPro školy, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: