Vzdělávání

Působíme na poli neformálního vzdělávání se zaměřením na několik cílových skupin.

Senioři

Nabízíme kurzy Tréninku paměti a Virtuální univerzitu 3. věku. Vítáme každého zájemce z řad seniorů, není nutné být registrovaným čtenářem naší knihovny. Aktuální nabídku sledujte na našich stránkách.

Předškolní a školní mládež

Podrobnou nabídku naleznete v sekci pro školy

Vzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověVzdělávání - předškolní a školní mládež, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Široká veřejnost

Nabízíme širokou škálu akcí od tematických přednášek (regionální historie, literární historie, zdravý životní styl, cestopisy atd.), komentovaných prohlídek až po autorská čtení různých žánrů.

Široká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŠiroká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŠiroká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŠiroká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŠiroká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém KrumlověŠiroká veřejnost, zdroj: Městská knihovna v Českém Krumlově

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: