Veřejný internet

Ve studovně a čítárně můžete využít službu veřejného internetu. Máme pět pevných počítačů s připojením na internet. Registrovaní čtenáři mají neomezený čas a návštěvníci půl hodinu zdarma, poté je služba zpoplatněna 1 Kč za minutu.

Další možností je připojení mobilním zařízením přes wi-fi síť na internet. Registrovaní čtenáři i návštěvníci mají službu zdarma v neomezeném čase.

Nelze instalovat a stahovat vlastní programy, je potřeba dodržovat zásady kybernetické bezpečnosti a platí zákaz rozesílání závadného obsahu.

Součástí služby je i možnost využít zdarma nainstalované programy v počítačích a dva skenery. Na požádání půjčujeme i sluchátka a čtečku karet.

Pracovníka ve studovně a čítárně lze požádat o kopírování materiálů černobíle A4 , A3. Tisknout lze černobíle i barevně ve formátech A4, A3. Nabízíme i laminování ve formátech A5, A4, A3. Služby jsou zpoplatněny.

Ceník poplatků a služeb

Icons from Freepik - www.flaticon.com are licensed by CC 3.0 BY

Městská knihovna v Českém Krumlově

Nastavení soukromí:

Soubory cookie používáme ke shromažďování a analýze informací o výkonu a používání webu, zajištění fungování funkcí ze sociálních médií a ke zlepšení a přizpůsobení obsahu. Pro některé účely zpracování takto získaných údajů je vyžadován Váš souhlas, který nám udělíte kliknutím na volbu „Souhlasím se vším“. Své preference můžete snadno upravit kliknutím na volbu „Podrobné nastavení“.

Povolujete: